mebleWitamy na stronie internetowej firmy Twój Dizajn i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą projekt i wykonanie wysokiej jakości mebli kuchennych, pokojowych, łazienkowych, sypialni, szaf, zabudowy wnęk oraz mebli sklepowych i biurowych.

Firma Twój Dizajn specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu mebli na wymiar. Zapewniamy kompleksową usługę od przygotowania profesjonalnego projektu, przez fachowe wykonanie aż do profesjonalnego montażu mebli.

Projekty są przygotowywane w specjalnym programie komputerowym, który pozwala klientowi zobaczyć trójwymiarową wizualizację pomieszczenia wiernie odwzorowującą rzeczywistość. Dzięki temu już w fazie projektu klient może poczuć się jakby przebywał w projektowanym pomieszczeniu.

Także na etapie produkcji jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów. Nasza firma oferuje szeroki wybór materiałów, wzorów i kolorów dzięki czemu klient ma możliwość tworzenia indywidualnych kompozycji – mebli na miarę swojego domu.

Profesjonalny montaż jest zwieńczeniem naszej współpracy z klientem – wszystko po to aby meble spełniały wszelkie oczekiwania naszych nabywców.

Celem naszej firmy jest tworzenie mebli wśród których chce się przebywać, które ułatwiają codzienne życie i które przez długie lata będą nie tylko służyć ale także cieszyć swoich użytkowników.